Zastanawiasz się

Kim jesteśmy?

Za zdrowymi i smacznymi posiłkami Cateringu Yummy stoi zespół ludzi z wyczuciem smaku, dużą dozą kreatywności i przede wszystkim z pasją do gotowania

Codziennie dokładamy wszelkich starań, by pod Wasze drzwi trafiały posiłki zbilansowane, zdrowe, zaskakujące smakiem, zapachem i wyglądem. Dużą wagę przywiązujemy do świeżości posiłków, dlatego każdego dnia pozyskujemy dla Was dokładnie wyselekcjonowane, najwyższej jakości produkty od lokalnych dostawców, dla których tak samo, jak dla nas, na pierwszym miejscu stoją jakość i natura. 
Nie znajdziecie u nas konserwantów, polepszaczy smaku i innych niezdrowych substancji – w naszej kuchni rządzą świeże zioła, naturalne przyprawy, które zdobyliśmy w trakcie dalekich podróży i najważniejsza z nich, jaką jest miłość do gotowania i karmienia ludzi.
To wszystko sprawia, że z dumą możemy nazywać się cateringiem PREMIUM.
W naszych inspirowanych całym kulinarnym światem Boxach znajdziecie potrawy, dostarczające niepowtarzalnych doznań kulinarnych. Są one wynikiem wielu lat naszego doświadczenia, przemycania w kuchni sprawdzonych tricków kulinarnych, jak i testowania nowych rozwiązań.
Wszystko, co myjemy, kroimy, szatkujemy, smażymy, pieczemy, dusimy, blendujemy i przyprawiamy, sprawia nam ogromną radość. Teraz chcemy przekazać ją Wam, oferując Yummy Boxy z dostawą pod drzwi.
Z nami dieta i odchudzanie nie będą nudne, staną się przyjemnością i radosną codziennością, z którą zasmakujesz życia w jakości premium!
Go top